דוקטור גלית מטצקי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות ד"ר גלית מטצקי

דוקטור גלית מטצקי
דוקטור גלית מטצקי

גלית מטצקי

רופאת שיניים

ד"ר גלית מטצקי היא רופאת שיניים בכירה עם ותק של מעל 20 שנה של ניסיון בהשתלות שיניים, שיקום פה ופרוצדורות כירורגיות.
ד"ר גלית מטצקי קיבלה בשנת 2000 את הרישיון הישראלי לרפואת שיניים ועשתה מאז קורסים רבים בתחומי השתלות השיניים ולכן היא מכירה את הפיתוחים החדשים, הטכנולוגיה ומשתמשת רק בחומרים הנכונים והיעילים.

בשנת 2002, דוקטור גלית מטצקי הקימה את סניף המרפאה הראשון בחיפה, לאחר כ-5 שנים רשת המרפאות של "גלית מטצקי" גדלה והתרחבה גם לאיזור המרכז.

מידע פיקנטי מאת ד"ר גלית מטצקי

לפני כעשר שנים, אחוזי האנשים שהיו עם שתלים דנטליים הייתה קטנה, כך גם מס' הרופאים שעבדו באופן יומיומי בהשתלות שיניים.
אך בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית, כיום, רופאים רבים עשו הסבת מקצוע והפכו לרופאי שיניים לביצוע השתלות. לכן, יש צורך רב ללכת למרפאה עם רופא שיניים מומחה או רופאה מומחית בתחומה עם שנים רבות של ניסיון, הצלחות וידע מקצועי.

במרפאה של גלית מטצקי תקבלו שירות מקצועי, יחס אישי ומעקב אמין בכל תחומי רפואת השיניים.

דוקטור גלית מטצקי

אנו במרפאה של דר' גלית מטצקי מתגאים בכך שאנו מציעים את כל שירותי רפואת השיניים במקום 1

אצלנו תוכלו לעשות השתלות שיניים, ציפוי שיניים, טיפול שיננית תקופתי, טיפולים לשיקום חלל הפה ועוד. איכות הטיפול והרמה המקצועית אצלנו היא מהגבוהות ביותר בישראל. לנו יש צוות מיומן ומקצועי אשר נבחר בקפידה כדי לספק לכם את החיוך הטוב ביותר!

ה"אני מאמין" של דוקטור גלית מטצקי

המוטו שלנו הוא שכל מטופל יעבור מינימום כאבים (מינימום פעילות כירורגית), מינימום מפגשים, ויקבל מקסימום מקצועיות, יחס וסבלנות!

הרצון הוא להעביר חוויית טיפול נעימה, להעניק טיפול שיניים מקצועי, איכותי וסבלני עם הטכנולוגיה המתקדמת והשיטה המובילה ביותר בתחום. המטרה שלנו היא להפוך את זמן הטיפול לנעים ככל האפשר ולנטרל חסמי פחד.